JURNAL DE MAMICA 18

Astăzi (5 iulie 2015)…sunt acasa pentru ca e weekend si nu am prea multe de facut, ma pregatesc pentru maine, sa dau randament maxim. A fost o saptamana interesanta, plina de experiente noi, de povesti si oameni deosebiti. Afară…e vreme frumoasa, dar nu ma atrage pentru ca ma resimt dupa cateva zile agitate. In casa…e … Continuă lectura JURNAL DE MAMICA 18